اگر دولت خواهان اجرای این طرح است، پیشنهاد می دهم اصناف و اتحادیه ها را تعطیل کند

رییس اتحادیه فروش لوازم خانگی در گفت و گو با برنامه «نمودار» رادیو ایران گفت: اتحادیه هیچگونه اطلاعی از طرح پیش فروش لوازم خانگی ندارد .

1397/07/17
|
14:45

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ایران؛ محمد طهان پور رییس اتحادیه فروش لوازم خانگی در گفت و گو با برنامه «نمودار» به طرح پیش فروش لوازم خانگی پرداخت و در این باره گفت: اتحادیه فروش لوازم خانگی و تمامی اصناف که جز مهمی از ستاد تنظیم بازار هستند هیچگونه اطلاعی از این طرح ندارد؛ اگر دولت خواهان اجرای آن است؛ پیشنهاد می دهم اصناف و اتحادیه ها را تعطیل کند.
وی در ادامه افزود: وقتی گروهی با فشار تلاش می کنند جلوی واردات گرفته شود، باید منتظر این اتفاقات نیز بود. باید گفت این رخدادها برای دولتی که دارای کارشناسان اقتصادی است و به بخش خصوصی اهمیت می دهد؛ مناسب نیست.
رییس اتحادیه فروش لوازم خانگی در بخش دیگر با بیان اینکه این طرح توسط یکی از کارخانه داران ایرانی ارائه شده است، خاطر نشان کرد: تا هنگامی که این کارخانه دار به طور مستقیم با اتحادیه لوازم خانگی وارد گفت و گو نشود و از طرح و ایده خود سخن نگوید و طرح مورد نظر نیز شکل صورت جلسه ای به خود نگیرد، اتحادیه فروش لوازم خانگی هیچگونه نظر و نگاه مثبتی نسبت به اجرای این طرح نخواهد داشت.

دسترسی سریع