معاون صدای رسانه ملی در اختتامیه فصل چهارم برنامه یك دو صدا؛ مقام معظم رهبری طنز رادیو را طنز فاخر معرفی کردند

معاون صدای رسانه ملی در مراسم اختتامیه فصل چهارم مسابقه «یک دو صدا» تاکید کرد: باید در حوزه نویسندگی طنز رادیو نسل نو را تربیت کنیم

1397/04/05
|
18:37

معاون صدای رسانه ملی در مراسم اختتامیه فصل چهارم مسابقه «یک دو صدا» و بعد از قدردانی از استاد صادق عبدالهی پیشکوست حوزه نویسندگی طنز ، درباره طنز در رادیو گفت : اگر طنز نباشد، زندگی نمی توان کرد، قطعا طنز یکی از مولفه های شاد زیستن، و خوب زیستن و موفق زیستن است و مثل اکسیژن می ماند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «دکتر حمید شاه آبادی» در استودیوی شماره یک ساختمان شهدای رادیو در ادامه درباره فعالیت های رادیو در حوزه طنز افزود : در دوره ای در دهه 70 ، رادیو در مقایسه با تلویزیون در جایگاه ویژه ای قرار داشت و طی این سالها فراز و فرودهای زیادی داشتیم، حتی مقام معظم رهبری طنز رادیو را طنز فاخر معرفی کردند.
شاه آبادی درباره تنوع برنامه های طنز در رادیو تصریح کرد : در حال حاضر علاوه بر برنامه «صبح جمعه با شما»، برنامه های متعدد طنز در رادیو داریم از جمله برنامه «کوی نشاط» رادیو ایران که چیزی از برنامه «صبح جمعه با شما» کم ندارد و البته بقیه رادیوها هم برنامه های طنز خوبی دارند.
معاون صدای رسانه ملی در پایان خاطرنشان کرد : قطعا در حوزه طنز جای کار زیادی داریم، مخصوصاً در حوزه نویسندگی و انتظار است اساتیدی مثل صادق عبدالهی ، نسل نو را تربیت کنند تا این فضا شکوفا شود.

دسترسی سریع