پوشش مراسم ویژه رژه ارتش جمهوری اسلامی ایران از «شکوه اقتدار» رادیو ایران

در 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و روز نیروی زمینی و همزمان با رژه سراسری یگان‌های نمونه ارتش جمهوری اسلامی ایران از جوار مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ه)رادیو ایران ، ویژه برنامه «شکوه اقتدار» به معرفی بخشی از نوآوری و دستاوردهای ارتش جم

1397/01/28
|
11:12

به گزارش شبکه رادیویی ایران پوشش مراسم ویژه رژه ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی و پخش سخنرانی ریاست محترم جمهوری از محل برگزاری مراسم، کوشش برای حفظ و ترویج ارزش های دفاعی و فرهنگ ایثار و اقتدار، تقویت وحدت، همگرایی و انسجام ملی از مهمترین اهداف این برنامه است.
ضمن اینکه با حضور یکی از مسئولان ارتش در استودیو درباره اهمیت این مراسم، رژه روز ارتش و بررسی توانمندی‌ها و اقتدار ارتش و نیروی زمینی صحبت می‌شود.
ارتباط لحظه به لحظه با مهران حبیبی گزارشگر مستقر در مکان برگزاری رژه ،تعامل با مخاطبان رادیو به صورت پیامک و تلفن در مورد موضوع برنامه . هچنین بخش های کوتاه تولیدی ازقبیل گفتگو با هنرمندانی که در باره ارتش اثری خلق کرده اند یا فعالیتهای جانبی ارتش درباره فعالیتهای فرهنگی و جهادی و در شرایط بحرانی مثل زلزله که به عنوان مثال در سال گذشته نیروهای ارتش در یاری رسانی در زلزله در کرمانشاه و سرپل ذهاب سهم به سزایی داشتند.،از دیگر بخش های این برنامه است.
«شکوه اقتدار» چهارشنبه 29 فروردین از ساعت 8:30 تا 11صبح با تهیه کنندگی محمد اسماعیل پور ،گویندگی میثم نیکنام ،نویسندگی مهدی رسولی فینی و روایت علی رضا تابان آیتم سازی احسان زارع ،سیما پاتیمار ،زهرا قائدی ،راضیه حسینعلی ،خسروجردی ،رامین جواد پور و زهره سربازی از گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع