صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

رئیس جمهور گفت: همه ما یک ملتیم و یک آرمان داریم و همه در پی عظمت ایران بزرگ هستیم.

آقای روحانی در سخنرانی روز 22 بهمن افزود: ما در پی تفوق فرهنگ اسلام و هویت ایرانی ـــ اسلامی در دل جوانان عزیزمان هستیم.
وی گفت: ما امروز در سرزمینمان نیاز به همه اصولگرایان‏‌، اصلاح طلبان، اعتدالگرایان و به همه ملتی که اعتقاد به قانون اساسی دارد، داریم.
رئیس جمهور افزود: هر کس به این قانون اساسی عقیده دارد، او انقلابی است و تمام اقوام ایرانی، تمام مذاهب ایرانی، شیعه و سنی، تمام ادیان، اسلام، مسیحیت، یهود و زرتشتی، هر کس که این قانون اساسی را قبول دارد معیار ماست و او انقلابی است. باید به او احترام بگذاریم.
آقای روحانی گفت: بزرگ ترین ثمره انقلاب اسلامی و میراث امام، قانون اساسی ماست و این معیار را همواره به عنوان معیار اساسی برای وحدت و اتحاد باید بدانیم.

رئیس جمهور: باید بیش از گذشته شاهد وحدت ملی باشیم

رئیس جمهور گفت: ما چه بخواهیم چه نخواهیم سال آینده چهلمین سال انقلاب اسلامی است.

آقای روحانی در ادامه سخنان خود در جمع راهپیمایان 22 بهمن در میدان آزادی افزود : اما در واقعیت باید وحدت و اتحاد ملی را بیش از گذشته در سال اینده شاهد باشیم .
رئیس جمهور افزود: دولت ، بخش خصوصی و نهادهای عمومی باید تلاش مضاعفی انجام دهند تا دهه فجر سال آینده دهه افتتاح هزاران طرح و پروژه مهم در سراسر کشور باشد .
وی خاطرنشان کرد : اینکه همین روزها ما شاهد بودیم در یک روز در یک استان ده هزار میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح شد که بخش بزرگ آن هم مربوط به بخش خصوصی بود به معنای آن است که ملت ما بیش از گذشته به آبادانی و عظمت کشور امید دارد.
آقای روحانی با بیان اینکه انقلاب ما وقتی پیروز شد که همه با هم بودیم افزود: در قطار انقلاب مسافران فراوانی بودند حالا به طور طبیعی بعضی ها خودشان خواستند از قطار انقلاب پیاده شدند و برخی را هم از قطار انقلاب پیاده کردیم که می توانستیم پیاده نکنیم و امروز باید همه را دو مرتبه به سوار شدن به قطار موفقیت و پیروزی انقلاب دعوت کنیم.رییس جمهور : سال آینده باید سال بلوغ انقلاب باشد

رییس جمهور گفت: امسال ویژگی دیگری هم دارد و آن این ست که انقلاب وارد چهلمین سال پیروزی خود می شود.

آقای روحانی در جمع عظیم راهپیمایان یوم الله 22 بهمن افزود: سال آینده که چهلمین سال انقلاب است باید به معنی واقعی کلمه سال بلوغ این انقلاب باشد.
وی اضافه کرد : بسیار خرسندم که در سی و نه سالگی انقلاب عظیم اسلامی ایران به عنوان نماینده ملت ایران به همه شما مردم فداکار و انقلابی تهنیت و تبریک عرض کنم.
رییس جمهور افزود: از خداوند بزرگ عظمت روزافزون برای روح امام راحل و ارواح طیبه همه شهیدانی که با نثار جان خود انقلاب بزرگ این سرزمین را به پیروزی رساندند مسئلت می کنم.

مرتبط با این خبر

  • رادیو ایران و اولین مجموعه تخصصی گردشگری کودکان در ایران

  • موسم حج از رادیو ایران میزبان

  • ردپای حادثه در رادیو ایران

  • همه ایران سرای من است

  • جشن «آب پاشونکه» در رادیو ایران

  • مارها جانورانی بی آزار هستند

  • در حوزه دختران نوجوان؛ آثاری تولید نشده است

  • در حال حاضر بیشتر پژوهش ها به سمت نگهدارنده ها رفته است

  • زلزله اخیر تلفات جانی نداشته است

  • 6 میلیارد ریال حاصل گلریزان رادیو ایران برای آزادسازی زندانیان