پیام محمد مخبر به مناسبت چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری

سرپرست ریاست جمهوری طی پیامی، پیروزی آقای پزشكیان در انتخابات ریاست‌جمهوری را به وی تبریك گفت.

1403/04/16
|
14:52
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، محمد مخبر به مناسبت چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری به آقا یپزشكیان رییس جمهور منتخب مردم تبریك گفت.


بسم ‏الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ و فهیم ایران
حضور حماسی شما مردم آگاه و همیشه در صحنه كشورمان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر صحنه‌های زیبایی از مردم‏سالاری دینی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت و موجب خشنودی همه مشتاقان و دوستداران این مرز و بوم و یأس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و كشور شد.

بی‌تردید این مشاركت پرشور، مهر تأیید دیگری بر دلبستگی و علاقه‏مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی و پیشرفت و تعالی كشور و لبیك به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود؛ این رویداد غرورآفرین در حالی صورت گرفت كه دشمنان نظام همه ابزارهای تبلیغی را برای ایجاد تردید در نقش‏ آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود به كار گرفتند ولی ملت ایران با هوشیاری، زمان‏شناسی و مشاركت گسترده، یكبار دیگر مانع از تحقق خواست بیگانگان شد.

قطعا پیروز اصلی این رویداد ملی، مردم عزیز ما هستند كه برگ زرین دیگری بر افتخارات ملی خود افزودند و نشان دادند همچنان مصمم، استوار و امیدوار در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارند.

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید؛ حضرت آیت الله رئیسی و تجلیل از خدمات ماندگار ایشان، این حضور آگاهانه را محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید،‌كاندیداهای محترم این دوره از انتخابات و به ‏ویژه خالق اصلی این حماسه؛ ملت بزرگ ایران تبریك می‏گویم و ضمن تبریك صمیمانه به رئیس جمهور منتخب برای جناب آقای دكتر پزشكیان، آرزوی توفیق در انجام این رسالت عظیم را دارم و امیدوارم به پشتوانه اعتماد مردمی بتوانند با خدمتگزاری شایسته، پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات بر حق ملت بزرگ ایران باشد.

لازم می‏دانم بار دیگر از تلاش‏های مستمر و شبانه ‌‏روزی دست اندركاران برگزاری این انتخابات ازجمله شورای محترم نگهبان، وزارت محترم كشور، هیئت‏های اجرایی و نظارت، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه‏، خبرنگاران ، به ویژه رسانه ملی و تمامی فعالان عرصه اطلاع‏رسانی، گروه‏ها، احزاب و جریان‏های سیاسی كه نقشی در افزایش مشاركت ملی داشتند، قدردانی نمایم.

اكنون كه رقابت‏های انتخاباتی پایان یافته، امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و همدلی در كشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و بیش از پیش شاهد پیشرفت و آبادانی كشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.

محمد مخبر
سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران


دسترسی سریع