رای گیری مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران در 21 ایالت آمریكا

رای گیری برای دومین دور چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران در 21 ایالت و 31 حوزه رای‌گیری در ایالات متحده آمریكا لحظاتی پیش آغاز شد تا ایرانیان مقیم این كشور همزمان با مردم سراسر ایران در این دوره از انتخابات شركت كنند.

1403/04/15
|
16:30
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، بر اساس اعلام دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن، دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس جمهور ایران، امروز جمعه 15 تیرماه (5 جولای/ژوئیه) به وقت محلی، در 21 ایالت 31 حوزه رای گیری برگزار می‌شود و مدت زمان رای گیری حداقل 10 ساعت خواهد بود و پس از آن به درخواست مسئول شعبه و مجوز ستاد مركز، تا حداكثر ساعت 23:59 دقیقه روز جمعه به وقت محلی قابل تمدید است.

ایرانیار رادیو ایران از نیویورك اظهار داشت: دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در ایالت های آریزونا، كالیفرنیا، واشنگتن، نیویورك، فلوریدا، جورجیا، ایلینویز، ماساچوست، مریلند، میشیگان، مینه سوتا، كانزاس، نبراسكا، نیوجرسی، كارولینای شمالی، اوهایو، اوكلاهما، اورگان، تگزاس، ویرجینیا و ویسكانسین برگزار شده است.

وی افزود: در ایالت نیویورك سه حوزه رای گیری در بوفالو، كوئینز و منهتن وجود خواهد داشت. ٢ شعبه اخذ رای نیز در شهرهای بوفالو و سیاتل جهت فراهم آوردن امكان اخذ رأی برای هموطنان مقیم كانادا در نظر گرفته شده كه دولت كانادا با برگزاری انتخابات در این كشور مخالفت كرده است.

گفتنی است «روز انتخاب» جمعه 15 تیر از ساعت 7:30 تا آخرین ساعات رای گیری همزمان از استودیو پخش رادیو ایران و پایگاه رسانه ای این شبكه مستقر در مسجد ابوذر تقدیم می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع