بررسی برنامه دشمنان برای انتخابات پیش رو

برنامه «رویای آندلس» چهارشنبه ساعت 21:35 از رادیو ایران پخش می شود.

1403/03/30
|
14:45
|

به گزارش شبكه رادیوی ایران، فریدون ماهر تهیه كننده برنامه «رویای آندلس» گفت: برگزاری انتخابات با‌شكوه با حضور مردم، یكی از جلوه‌های اثرگذار در نمایش همبستگی ملی است. در نظام‌های مردم‌سالار، امور كشور با اتكا به آرای عمومی و از راه انتخابات معین می‌شود. در این نظام‌ها، مردم از پایه‌های اصلی قدرت و اقتدار ملی محسوب می‌شوند. در واقع مشاركت سیاسی بالای مردم در امور كشور و در شكل متداول آن یعنی انتخابات، قدرت ملی تولید می‌كند و توانایی لازم را برای رفع آسیب‌ها و بی اثر كردن تهدیدها افزایش داده، فرآیند پیشرفت و تعالی جامعه را در حوزه‌های مختلف و در ابعاد داخلی و خارجی سرعت و عمق می‌بخشد.

وی ادامه داد: یكی از راهبردهای دشمنان در آستانه انتخابات در دوره‌های مختلف، تلاش برای بی‌ثبات‌سازی سیاسی بوده است. دشمن با این راهبرد، امنیت و آرامش جامعه و مخدوش كردن اعتبار و اقتدار نظام در عرصه داخلی و خارجی را هدف گرفته است. این موضوع را می‌توان در اظهارات دشمنان به خصوص مقامات آمریكایی، محافل سیاسی و رسانه‌های غرب در آستانه انتخابات‌ها بازخوانی كرد.

ماهر افزود: در همین راستا با حضور دكتر پارسا خصال و دكتر محمود رضا كبیری كارشناس سیاسی و رسانه پیرامون موضوع برنامه و بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

گفتنی است «رویای آندلس» به تهیه كنندگی فریدون ماهر و اجرای فریبا كرمی چهارشنبه ساعت 21:35 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع