جشن میلاد نور در رادیو ایران

رادیو ایران، برای جشن بزرگ نیمه شعبان برنامه های شاد و مختلفی را به شرح زیر تدارك دیده است.

1402/12/05
|
15:53
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ویژه برنامه «بهار جان» با رویكرد بیان فضایل عید نیمه شعبان و بیان اصل انتظار برای اهل ایمان و نیكی به یكدیگر برای كسب رضایت امام زمان خویش، با حضور حجت الاسلام محمد پویا و
حجت الاسلام مسلم داوودی نژاد، به تهیه كنندگی حسین معصومی و با اجرای حمیدرضا رضایی شنبه 5 اسفند ساعت 22:00 به استقبال میلاد با سعادت حضرت مهدی(عج) می رود.

«راه شب» یكشنبه بامداد، برنامه دیگری است كه مناسب با حال و هوای جشن بزرگ نیمه شعبان پخش می شود.

برنامه «سلام صبح بخیر» نیز با ارتباط های مختلف از حال و هوای شهرهای مختلف ایران در روز میلاد منجی بشریت مهدی موعود می گوید، «سلام صبح بخیر» این هفته به تهیه كنندگی زهرا قائدی و اجرای حامد نجم الهدی از شنبه تا پنج شنبه ساعت 06:35 تقدیم می شود.

گزارشگر رادیو ایران در برنامه «حرفی از نام تو» به بیمارستان رفته و با مادرانی كه نه ماه انتظارشان به پایان رسیده، گفت و گو كرده، این برنامه در روز میلاد ساعت 8:30 پخش می شود.

اما اهالی «صبح جمعه با شما» عیدانه ای شاد برای جشن بزرگ نیمعه شعبان با عنوان «صبح عید با شما» به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان تدارك دیده اند كه این برنامه یكشنبه 6 اسفند ساعت 9:00 تقدیم همراهان همیشگی رادیو ایران می شود.

«به افق نور» نیز با موضوع سفارش دعا برای ظهور و بیان فواید دعای برای ظهور امام زمان علیه السلام به تهیه كنندگی عبدالله علایی و با حضور حجت الاسلام وحیدی ساعت 11:25 پخش می شود.

برنامه «گلبانگ» هم به مناسبت این میلاد خجسته ترانه های درخواستی شادی را تقدیم علاقه مندان می كند. «گلبانگ» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:00 با اجرای مریم نشیبا و تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

ویژه برنامه «چشمان بینا» یكشنبه 6 اسفند ساعت 13:30 تهیه كنندگی مهدی زالزاده روانه آنتن رادیو ایران می شود.


ویژه برنامه «یك جهان یك امید» نیز به بررسی مفهوم مهدویت در اندیشه سیاسی امام راحل(ره) می پردازد كه این برنامه ساعت 15:30 تقدیم می شود.

و اما اهالی «ایرانشهر» هم با موضوع انتظار شیرین برنامه ای شاد و عصر گاهی را تقدیم می كنند. «ایرانشهر» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 تقدیم مخاطبان می شود.

رادیو ایران پیشاپیش میلاد منجی بشریت مهدی موعود را تبریك می گوید.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع