كارگاه آموزشی «ایرانیاران» استان تهران برگزار شد

كانون «ایرانیاران» رادیو ایران در راستای سند تحول رسانه ملی و به منظور تسهیل در آموزش و توانمند سازی هر چه بیشتر «ایرانیاران» سراسر كشور، كارگاه های آموزشی گویندگی و فن بیان، گزارشگری و تهیه كنندگی رادیویی را برگزار می كند.

1402/12/05
|
11:42
|

به گزارش روابط عمومی شبكه رادیویی ایران؛ روز جمعه 4 اسفند كارگاه آموزشی «ایرانیاران» استان تهران در تالار فرهنگ با حضور مدیران شبكه رادیویی و هنرمندان و پیشكسوتان رادیو برگزار شد.

غلامحسین طالبی مسئول كانون «ایرانیاران» به تشریح و تبیین برنامه ها و اهداف راه اندازی كانون «ایرانیاران» در رادیو پرداخت و این اقدام رسانه ای را استفاده از ظرفیت تولیدات مردم محور و مشاركت جامعه به تولیدات رسانه ای در تعامل با مخاطبین رادیو بر شمرد.

مسئول كانون «ایرانیاران» در بخشی از صحبت های خود به تولید آموزش‌های مهارتی برای «ایرانیاران» در عناوین تهیه كنندگی، گویندگی، نویسندگی و اجرای رادیویی و راه اندازی سامانه «ایرانیاران» برای ارسال و پخش تولیدات مردم محور صداپایه از سوی ایرانیاران پرداخت.

طالبی راه اندازی رادیو اینترنتی ویژه پخش محصولات و آثار تولیدی «ایرانیاران» را نوید داد.

شایان ذكر است این كارگاه با حضور كاظم داداشی قائم مقام و مدیر گروه جامعه و سلامت، غلامحسین طالبی مسئول كانون «ایرانیاران» و مدیر طرح و برنامه ریزی رادیو ایران، مهدی رستمی مدیر گروه تاریخ و معارف، علیرضا جاوید نیا و عباس محبی بازیگر و مجری توانمند و پیشكسوت رادیو ایران، عباس سنجری از گزارشگران پر تلاش و با سابقه، حسین معصومی و ندا حاجی اسماعیلی تهیه كننده و تینا میركریمی گزارشگر در «تالار فرهنگ» برگزار شد

دسترسی سریع