این راه روشن است

رادیو ایران، به مناسبت «دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت» ویژه برنامه‌های متنوعی را برای مخاطبان تدارك دیده است.

1402/10/09
|
08:52
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، همزمان با آغاز «دهه بصیرت» برنامه های مختلف این شبكه رادیویی با حضوركارشناسان، نخبگان، به موضوع تدبر در حوادث، اخلاص در عمل و تبیینِ حقایق، می پردازد.

برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» شنبه 9 دی با محوریت مدیریت و تصمیم درست به روی آنتن می رود. «سلام صبح بخیر» از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 تقدیم می شود.

برنامه «خانه و خانواده» در هفته بصیرت ضمن گرامیداشت این هفته از نقش خانواده در حمایت و پشتیبانی تصمیم های بزرگ می گوید. «خانه و خانواده» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 تقدیم می شود.

برنامه «پلاك هشت» به مناسبت «دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت»، بسته های صوتی ویژه ای را برای پخش آماده كرده است. «پلاك هشت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:25 تقدیم مخاطبان رادیو ایران می شود.

برنامه «جهان سیاست» ضمن گفت و گو با كارشناسان مختلف ضمن مرور حماسه 9 دی به حوادث فلسطین و غزه نیز می پردازد. «جهان سیاست» این هفته از یكشنبه 10 تا 13 دی ساعت 15:30 به روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «شكوه بصیرت» با بهره گیری از ظرفیت «ایرانیاران رادیو ایران» به بازنمایی حضور مردم در اقصی نقاط كشور در راهپیمایی روز بصیرت و میثاق با ولایت می پردازد. این برنامه شنبه 9 دی ساعت 15:00 به روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «این راه روشن است» نیزبه مناسبت «دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت» در 5 قسمت به مفهوم بصیرت، تاثیر این مفهوم در سیاست و اجتماع، می پردازد. این برنامه از شنبه 9 دی ساعت 20:30 پخش می شود.

همچنین ویژه برنامه «روشنایی یك مسیر» در هفته ابتدایی دی ماه به بررسی حوادث 9 دی پرداخت.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع