تدارك رادیو ایران به مناسبت گرامیداشت «هفته بسیج»

هزمان با گرامیداشت «هفته بسیج» از 29 آبان تا 5 آذر، رادیو ایران برنامه های مختلفی را به شرح زیر تدارك دیده است:

1402/08/29
|
14:29
|

برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» با مسئولان بسیج، در بخش های مختلف گفت و گو می كند و از عملكرد آنها اطلاع رسانی می كند. «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:15 از پخش می شود.

برنامه اقتصادی «نمودار» نیز از اقدامات حمایتی بسیج محور اصناف در حفظ ثبات بازار و كمك به اقشار كم برخوردار جامعه می گوید .«نمودار» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 تقدیم می شود.

برنامه اذانگاهی «به افق آفتاب» به برنامه های هفته بسیج در پایگاه های مختلف بسیج و بسیج مساجد اشاره می كند. برنامه «به افق آفتاب» هرروز ساعت 11:25 به روی آنتن می رود.

برنامه «پلاك هشت» كه با محوریت دفاع مقدس پخش می شود، مروری برفعالیت فرماندهان و مدیران در خصوص فعالیت های جهادی و حركت های جهادی استان های مختلف كشور دارد و از نحوه تشكیل و عضویت گروه های جهادی خواهد گفت. «پلاك هشت» شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:10 تقدیم مخاطبان می شود.

«آرمان» نام ویژه برنامه ای است كه در 7 قسمت به مناسبت «هفته بسیج» در رادیو ایران آماده شده است، این برنامه با 7 نخبه بسیجی كه در جایگاه های مختلف موفقیت ها یی كسب كرده اند، گفت و گو می كند و از چهارشنبه اول آذر ساعت 13:30 تقدیم می شود.

برنامه فرهنگی «باغ هنر» نیز از فعالیت های فرهنگی بسیج، جشنواره تئاتر بسیج، اطلاع رسانی می كند و به بررسی ادبیات و سینمای دفاع مقدس می پردازد. «باغ هنر» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 به روی آنتن می رود.

برنامه ورزشی «ورزش ایران» نیز با ورزشكاران بسیجی گفت و گو می كند. «ورزش ایران» شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:30 تقدیم می شود.

«مسابقه فرمانده» با حضور نخبگان بسیجی، اول و چهارم آذر، ساعت 22:00 به روی آنتن می رود.

برنامه «خیابان ایران» نیز كه پنج شنبه ها ساعت 12:10 تقدیم می شود، پنج شنبه دوم آذر با خانواده شهدای بسیجی گفت و گو می كند.

شایان ذكر است سایر برنامه های رادیو ایران نیز با توجه به مسئولیتشان به فعالیت های هفته بسیج خواهند پرداخت.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع