درخشش رادیو ایران، در دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت»

زهره سربازی،در در دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت» مقام دوم بخش «پادكست» را دریافت كرد.

1402/08/28
|
13:29
|

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت» شنبه 27 آبان، با حضور مسئولان كشوری و استانی، و مهمانان داخلی و خارجی در مجتمع فرهنگی زیباكنار برگزار شد.
زهره سربازی، تهیه كننده برنامه «این یك تجربه است» از رادیو ایران، در در دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت» مقام دوم بخش «پادكست» را دریافت كرد.

«نقش زنان جهان اسلام در تمدن‌سازی و گفتمان سازی انقلاب اسلامی»، «زن، استحكام خانواده، جمعیت و ترویج سبك زندگی اسلامی»، «زن در رسانه‌های غربی، جایگاه زن در غرب و جهان اسلام» و «الگوی سوم زن مسلمان، افتخارآفرینی زنان مسلمان در میادین بین‌المللی» از محور‌های دومین جشنواره رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت» بود كه در بخش های مختلف برگزار شد.

سه هزار و 100 اثر از سراسر كشور به دبیرخانه دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت» ارسال شد از مجموع آثار ارسال شده، هزار و 500 اثر به مرحله نهایی داوری راه یافت.

زهره سربازی تهیه كننده برنامه «این یك تجربه است» در گفت و گو با روابط عمومی رادیو ایران عنوان كرد: جایزه این برنامه برای گروه برنامه ساز و مدیر گروه همراه برنامه است و از مدیریت كاظم داداشی مدیر گروه جامعه سلامت تشكر كرد و اشاره كرد موفقیت این برنامه مرهون قلم و پژوهش شهاب شهرزاد است.

شایان ذكر است «این یك تجربه است» از شنبه تا چهارشنبه، به تهیه كنندگی زهره سربازی، قلم شهاب شهرزاد و اجرای ایرانیاران رادیو ایران (زكیه كشكولی و فاطمه خاكی) ساعت 20:15 از رادیو ایران تقدیم می شود


دسترسی سریع