اقدام رسانه ای رادیو ایران قابل تحسین است

محسن نصرپور مدیركل صدا و سیمای مركز خراسان رضوی بیان كرد: اقدام رادیو ایران در هم افزایی و تعامل شبكه های استانی بسیار ارزشمند و قابل تحسین است.

1402/08/28
|
08:18
|

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، كاظم داداشی قائم مقام و عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی این شبكه رادیویی، در ادامه هفته های ایرانی و سفر به استان خراسان رضوی با محسن نصرپور مدیركل و شهسوار پور معاون صدای مركز خراسان رضوی دیدار داشتند.

محسن نصرپور مدیركل صدا و سیمای مركز خراسان رضوی بیان كرد؛ تعامل دو سویه شبكه های ملی چون رادیو ایران با شبكه های استانی موجب هم افزایی می شود.

وی اقدام خوب رادیو ایران را در اجرای طرح رسانه ای هفته های ایرانی و حضور موثر و محسوس در استان‌ها اقدامی ارزنده و مناسب اعلام كرد و گفت: صدای مركز خراسان رضوی برای همكاری ها و تعامل رسانه ای آمادگی كامل دارد.

قائم مقام شبكه رادیویی ایران در این دیدار از چگونگی اجرای طرح هفته های ایرانی در استان‌ها و انعطاف برنامه های شبكه در طول یك هفته با تولید گزارش‌های رادیویی و ارتباط و گفتگو با مدیران استانی، معرفی ظرفیت‌ها و نخبگانی استان در هنر، ادبیات و مراكز گردشگری و صنایع‌دستی استان و تلاش‌ها و خدمات دولت در استان خبر داد و به برنامه مشترك «زیر آسمان ایران» در دو روز 5 شنبه و جمعه با صدای مركز تولید و پخش مشترك اشاره كرد.

داداشی، در بخش دیگری به تشكیل و برگزاری دوره های آموزشی ایرانیاران در استان‌ها اشاره و ایرانیاران را ظرفیت بسیار مفید برای تولیدات مردم محور خواند و قابلیت بهره دهی آن برای رادیو ایران و هم شبكه های استانی دانست


دسترسی سریع