دستاوردهای جایزه مصطفی(ص)

پنجمین دوره اعطای جایزه علمی و فناوری مصطفی (ص) از 6 تا 12 مهر در اصفهان برگزار می شود، رادیو ایران به همین مناسبت ویژه برنامه «از بركت مصطفی» را با هدف شناسایی آثار برجسته دانشمندان جهان اسلام در توسعه علم و فناوری تقدیم می كند.

1402/07/10
|
09:52
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، دانشمندان مسلمان همواره باهم در تعامل و همكاری بوده و توانسته‌اند فعالیت‌های مشتركی را انجام دهند، جایزه مصطفی (ص) نمونه ای ازاین تعامل و همكاری است جایزه‌ای مصطفی (ص) جایزه ای معتبر در حوزه علم و فناوری و برای ارج نهادن به تلاش های دانشمندان مسلمان است.

مریم بانو فطرتی تهیه كننده ویژه برنامه «از بركت مصطفی» بیان كرد: در برنامه دوشنبه دهم مهر با حضور دكتر قاسم مصلحی رئیس شهرك علمی تحقیقاتی اصفهان و پایه گذار پارك های علم و فناوری ایران و عضو شورای سیاستگذاری پنجمین دوره جایزه مصطفی (ص) پیرامون ساز و كار عملیاتی برای تحقق مرجعیت و دیپلماسی فناوری و نوآوری و رصد فناوری های نو ظهور، الگو سازی و توسعه اقتصاد دانش بنیان و رشد شركت های نوآور با محوریت جایزه مصطفی (ص) گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «از بركت مصطفی» به تهیه كنندگی مریم بانو فطرتی، اجرای احمد طبعی و هماهنگی اكرم خیر خواه از یكشنبه تا سه شنبه (9 تا 11مهر) ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع