معرفی نخبگان دنیای اسلام، «از بركت مصطفی»

پنجمین دوره اعطای جایزه علمی و فناوری مصطفی (ص) از 6 تا 12 مهر در اصفهان برگزار می شود، رادیو ایران به همین مناسبت ویژه برنامه «از بركت مصطفی» را با هدف شناسایی آثار برجسته دانشمندان جهان اسلام در توسعه علم و فناوری تقدیم می كند.

1402/07/09
|
10:33
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، جایزه مصطفی (ص) كه اساسنامه آن در سال 1391 به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید، جایزه‌ای معتبر در حوزه علم و فناوری و برای ارج نهادن به تلاش های دانشمندان مسلمان است. این جایزه طی سال‌های 1394، 1396، 1398 و 1400 برگزار شده و پنجمین دور آن در شهر اصفهان متشكل از مجموعه‌ای نشست‌های علمی، سخنرانی‌های فناورانه و جلسات مختلف كسب و كارها با هم و با دانشمندان است كه مجموعه این رویدادها به هفته مصطفی (ص) مشهور است و در دانشگاه‌های شهر اصفهان، شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان و برخی نیز در تهران و دیگر شهرهای كشور برگزار می شود.

مریم بانو فطرتی تهیه كننده ویژه برنامه «از بركت مصطفی» بیان كرد: در برنامه امروز با حضور دكتر حسین ربانی دبیر پنجمین دوره میزبانی جایزه مصطفی (ص) استاد دانشگاه و رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان پیرامون اعطای جایزه مصطفی(ص) در اكوسیستم علمی كشور، رویكرد ها و اهداف آن در توسعه اقتصادی و دانش بنیان گفت و گو خواهیم كرد.

گفتنی است «از بركت مصطفی» به تهیه كنندگی مریم بانو فطرتی، اجرای احمد طبعی و هماهنگی اكرم خیر خواه از یكشنبه تا سه شنبه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

دسترسی سریع