عیدانه های عید سعید قربان در رادیو ایران

رادیو ایران درآستانه عید سعید قربان و آغاز دهه امات و ولایت برنامه های مختلفی را برای پخش تدارك دیده است.

1402/04/07
|
11:19
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، این برنامه ها به شرح زیر تقدیم می شود:

«من مسلمانم» چهارشنبه 7 تیر، با نگاهی به سابقه تاریخی برائت از مشركین در تاریخ اسلام، با اجرای میثم نیك نام و تهیه كنندگی وحید ساعت 10:00 روانه آنتن می شود.

«زمزمه عرفات» در تاریخ فوق، با نگاهی به ترجمه دعای عرفه و تحلیل دعا و رابطه آن با وظیفه مردم در قبال خود و جامعه به تهیه كنندگی وحید بیات و اجرای میثم نیك نام ساعت 17:00 پخش می شود.

«عید تا عید» ویژه برنامه ای ست كه از شب عید سعید قربان تا عید بزرگ غدیر به تهیه كنندگی زینب برومند و اجرای حمیدرضا رضایی به اهمیت امامت و ولایت در جامعه اسلامی می پردازد.این برنامه ساعت 22:00 تقدیم علاقه مندان می شود.

«راه شب» پنج شنبه بامداد نیز به تهیه كنندگی امیر محمد جواد پور و آرش احمدی به این عید بزرگ بندگی می پردازد.

برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» كه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:15 به روی آنتن می رود پنج شنبه 8 تیرماه، همزمان با روز عید سعید قربان این مناسبت بزرگ را گرامی می دارد.«سلام صبح بخیر» این هفته به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی تقدیم علاقه مندان می شود.

«حرفی از نام تو» با موضوع تسلیم بودن در برابر آزمایش و امتحانات الهی، پنجشنبه 8 تیر همزمان با عید سعید قربان ساعت 08:35 از پخش می شود.

«كوی نشاط» به مناسبت عید سعید قربان پنج شنبه 8 تیر به صورت ویژه و شاد به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی ساعت 9:00 پخش می شود.

«به افق نور» نیز در همان روز به بررسی ارزش و فلسفه قربانی می پردازد، این برنامه به تهیه كنندگی عبدالله علایی و اجرای حسن همایی ساعت 11:40 پخش می شود.

«گلبانگ» نیز درروز عید سعید قربان با پخش قطعات شاد به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی و اجرای مریم نشیبا این عید سعید را گرامی می دارد.

رادیو ایران پیشاپیش عید سعید قربان را گرامی می دارد

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع