«آیین سخن» در فرایند داوری

رادیو ایران با همكاری شورای پاسداشت زبان فارسی معاونت صدا، در جهت نگهبانی، توسعه و ترویج زبان فارسی، دومین جشنوارۀ ملی «آیین سخن» را دوشنبه دوازدهم تیر ماه برگزار می‌كند.

1402/04/06
|
10:43
|

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره ملی «آیین سخن»، یدالله گودرزی دبیر این جشنواره اعلام كرد: در داوری دومین جشنواره ملی «آیین سخن» ویژه پاسداشت زبان خط و ادبیات فارسی از نام های مشهور رسانه و فرهنگ بهره گرفته شده است.

وی با اعلام این خبر افزود: در این راستا افرادی همچون «علیرضا قزوه، سعید بیابانكی، دكتر محمدرضا تركی، دكتر محمدجعفر محمدزاده، یدالله گودرزی، حسین قرایی، غلامرضا بحیرایی، غلامحسین طالبی، شهاب شهرزاد، مهدی شاملو و سامان پارسا» در داوری بخش های گوناگون آیین سخن مشاركت دارند.

دبیر دومین كمیته جشنواره «آیین سخن» و مدیر گروه فرهنگ و تمدن رادیو ایران افزود: در فرایند داوری سعی شده هم از برنامه سازان و كارشناسان رسانه استفاده شود و هم از ادیبانی كه با برنامه سازی رسانه ای آشنا هستند و با برنامه های گوناگون رادیویی و تلوزیونی همكاری دارند.

گودرزی در پایان یادآور شد: با همكاری فرهنگستان زبان و ادب فارسی مراسم پایانی دومین جشنواره ملی «آیین سخن» كه تنها پویش ملی در حوزه پاسداشت زبان خط و ادبیات فارسی است دوشنبه 12 تیر ساعت 14:00 با حضور علاقه مندان به زبان و ادبیات و جمعی از مدیران ارشد رسانه ملی و معاون صدای جمهوری اسلامی ایران و مدیر رادیو ایران و برنامه سازان این شبكه رادیویی در استودیوی شماره یك رادیو برگزار می شود.


دسترسی سریع