انعكاس جام‌جهانی در رادیو ایران

رادیوایران با برنامه‌های مختلف از جمله «روی خط ورزش»، «وقت اضافه»، «ورزش ایران » و «روی خط جام» به صورت ویژه اخبار تیم‌ملی ایران و جام‌جهانی 2022 را بررسی می كند.

1401/08/25
|
13:53
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «روی خط ورزش» از شنبه تا پنج شنبه ساعت 8:40 رویدادها و برترین های تیم ملی فوتبال ایران و اخبار جام جهانی را منعكس می كند.
«روی خط ورزش» به تهیه كنندگی جواد فیاضی و احسان زارع و با اجرای محمدحسین معتمد هاشمی و مصطفی حسینی از رادیو ایران پخش می شود.
برنامه «وقت اضافه» به تهیه كنندگی احسان زارع و با اجرای محمدحسین معتمد هاشمی و كارشناسی محمد بهشتی، جمعه‌ها ساعت 20:00 از رادیو ایران پخش می شود.
احسان زارع تهیه‌كننده «وقت اضافه» بیان كرد: این برنامه مهم ترین اتفاقات و حواشی فوتبال ایران و جهان را بررسی می كند و در جام‌جهانی به صورت ویژه این رویداد مهم را منعكس می كند.
وی ادامه داد: مدت زمان «وقت اضافه» یك ساعت است كه ما 30 دقیقه از آن را به جام‌جهانی اختصاص می‌دهیم و با كشورقطر (محل برگزارای جام جهانی 2022) و همچنین كارشناسان و پیشكسوتان فوتبال ارتباط برقرار خواهیم كرد.
برنامه «ورزش ایران » نیز از شنبه تا پنج شنبه بعد از خبر ساعت 19:00 پخش می شود و خبرنگار برنامه هر روز میزبان یكی از اهالی فوتبال می شود و پیرامون جام جهانی گفت و گو می كند.
«ورزش ایران» به تهیه كنندگی احسان زارع و محمدحسین خسروجردی و با اجرای میلاد یزدانی و ایمان ارزه و محمدحسین معتمد هاشمی از رادیو ایران پخش می شود.
شایان ذكر است در روزهای 30 آبان و 4 و 8 آذر كه تیم ملی فوتبال ایران مسابقه دارد ویژه برنامه «روی خط جام» پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع