روایت هایی از اردوگاه عنبر تا خاطراتی از سید آزادگان در «پلاك هشت» رادیو ایران

برنامه «پلاك هشت» چهارشنبه 26 مرداد، همزمان با روز بازگشت آزادگان به میهن ساعت 12:40 به صورت ویژه از رادیو ایران پخش می شود.

1401/05/26
|
10:22
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «پلاك هشت» بیان كرد: همزمان با فرا رسیدن 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برنامه ی «پلاك هشت» با بخش های متنوع و مختلفی پخش می شود.
وی ادامه داد: ما در برنامه میزبان سید یاسر مهدی ابوترابی فرد، فرزند سید آزادگان زنده یاد سید علی اكبر ابوترابی فرد وعلی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی، یكی دیگر از آزادگان سرافراز ایران خواهیم بود.
پاتیمار افزود: از دیگر مهمانان برنامه می توان به جمشید سرمستانی، از آزادگان سرافراز ایران، استاد دانشگاه، فعال فرهنگی و اجتماعی و محمود حمیدی یكی دیگر از آزادگان سرافراز ایران و فعال فرهنگی و روایت گر در حوزه ی حفظ تاریخ و ارزش های دفاع مقدس اشاره كرد.
وی تصریح كرد: در بخش دیگری از برنامه گزارشی از كرمان محل برگزاری ششمین همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر، با یادآوری خاطراتی كه اسرا تعریف كرده اند،خواهیم داشت.
گفتنی است «پلاك هشت» به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و با اجرای كیوان همتی و هماهنگی اكرم خیر خواه و گزارشگری عباس سنجری از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 و چهارشنبه 26 مرداد به صورت ویژه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع