بررسی تحولات غزه در رادیو ایران

برنامه «بحث روز» چهارشنبه 19 مرداد ، به بررسی آخرین تحولات میدانی غزه و عملكرد جبهه مقاومت در پاسخ به حملات وحشیانه رژیم صهیونسیتی می پردازد.

1401/05/19
|
09:48
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران ،باریكه غزه طی چند روز گذشته در شرایطی شاهد حملات وحشیانه نظامیان صهیونیست بود كه به اعتقاد كارشناسان، تل آویو بار دیگر گرفتار خطای محاسباتی شده است و باید همانند دور قبل از جنگ 12 روزه، خود را برای رویارویی با كل جبهه مقاومت آماده كند.
در شرایطی كه رژیم صهیونسیتی زیر فشار ضربات دفاعی مقاومت درخواست آتش بس كرده ، تشدید حملات هوایی به غزه، احتمال وقوع فاجعه انسانی در این منطقه را به مرحله هشدار رسانده است.
فاطمه عبدالوند سردبیر برنامه «بحث روز» بیان كرد: بررسی علل و عوامل تجاوز اخیر اسرائیل به غزه با توجه به تحولات منطقه و نظام بین‌الملل و همچنین مشكلات داخلی این رژیم و اینكه چرا اسرائیل این بار جهاد اسلامی را نشانه رفته است از محورهای مورد بحث در برنامه خواهد بود.
وی ادامه داد: دكتر حسین آجرلو مدیر گروه غرب آسیا در موسسه مطالعات غرب آسیا دانشگاه تهران، مهمان كارشناس حاضر در این برنامه به بررسی ابعاد مختلف این موضوع می پردازد و به سوالات شنوندگان در این خصوص پاسخ خواهد داد.
گفتنی است «بحث روز» به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه ها ساعت 11:40 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع