بیشتر تولیدات هنری استان خوزستان در حوزه دفاع مقدس است

امجد جلالی گفت: هنرمندان استان خوزستان در نمایش های دفاع مقدس ایده های نوآورانه دارند، این ایده ها در جشنواره ها همه شگفت زده می کند.

1401/03/03
|
13:12

نمایش «وقتی به تکبر می‌رسی سقوط می‌کنی» نوشته عبدالهادی الجرف است.

این اثر نمایشی که با موضوع صلح جهانی و بحث مقاومت کشورهای اسلامی است، مورد توجه مخاطبان و منتقدان تئاتر کشور تونس و جشنواره «جندوبه» قرار گرفته است.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، امجد جلالی بازیگر تئاتر، رادیو و سینما در ویژه برنامه «فتح نامه خرمشهر» به موفقیت های این اثر نمایشی پرداخت و گفت: این اثر نمایشی در ابتدا در جشنواره بین المللی تئاتر عربی در شهرستان سوسنگرد به نمایش در آمد و برگزیده آن جشنواره شد.

وی در ادامه به موضوع این نمایش اشاره کرد و گفت: این نمایش ضد جنگ و ضد صهیونیست که صلح و دوستی را دنبال می کند به فعالیت های تروریستی گروهگ داعش گریزی زده است.

این بازیگر تئاتر، رادیو و سینما در بخش دیگر سخنانش خاطر نشان کرد: «وقتی به تکبر می‌رسی سقوط می‌کنی» در جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش مشترک ایران و عراق بوده و سه نفر از هنرمندان عراق در آن حضور داشته اند.

امجد در بخش دیگر در پاسخ به این پرسش که علی رغم همه مشکلات، آیا چشم انداز خوبی برای تئاتر دفاع مقدس خوزستان وجود دارد یا خیر؟ گفت: هنرمندان استان خوزستان در نمایش های دفاع مقدس ایده های نوآورانه دارند، این ایده ها در جشنواره ها همه شگفت زده می کند.

ویژه برنامه «فتح نامه خرمشهر» روز سه شنبه 3 خرداد ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع