انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف كننده، حق را به مردم می دهد

مهدی رجب پور گفت: برای مواد شوینده هنوز مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است و سازمان حمایت مصرف كننده و تولید كننده در حال حاضر در حال بررسی كارشناسی قیمت تمام شده، است.

1401/03/02
|
14:53
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «مهدی رجب پور» رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف كننده در برنامه «نمودار» به وضعیت بازار و گرانی ها اشاره كرد و گفت: در بحث گران فروشی، انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف كننده همواره حق را به مصرف كننده می دهد، مردم نسبت به تغییرات ناگهانی قیمت ها در آینده، تجربه خوبی ندارد و همین احساس ناامنی روانی مردم را به سمت خرید هیجانی كشانیده است.

وی در ادامه به بازار مواد شوینده اشاره كرد و گفت: برای مواد شوینده هنوز مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است و سازمان حمایت مصرف كننده و تولید كننده در حال حاضر در حال بررسی كارشناسی قیمت تمام شده است.

رجب پور در بخش دیگر صحبت هایش یادآور شد: قیمت های تعیین شده توسط سازمان حمایت برای آنكه عملیاتی شود نیاز به مجوز ستاد تنظیم بازار و ابلاغ رسمی دارد.
رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف كننده خاطر نشان كرد: طبق گزارش های رسیده برخی از عرضه كنندگان مواد شوینده اقدام به گرانی فروشی كرده اند نیاز است از سوی دستگاه های نظارتی برخورد جدی صورت گیرد.

برنامه «نمودار» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 به تهیه كنندگی «راضیه حسینعلی» و «عاطفه بنایی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع