ثبت نام برای دریافت یارانه تا چهارم خرداد تمدید شد

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: برای ثبت نام دریافت یارانه، شماره تلفن همراه باید به نام فرد متقاضی باشد، همچنین برای ثبت نهایی اطلاعات در سامانه؛ وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و شماره شبا بانکی، نیازی لازم و ضروری است.

1401/03/02
|
13:51

به گزارش شبکه رادیویی ایران، طیبه حسینی سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران در پاسخ به این پرسش که دولت برای جاماندگان دریاقت یارانه چه تمهیداتی اندیشیده است؟ گفت: تمامی افرادی که تاکنون موفق به دریافت یارانه نشده اند می توانند با مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی https://sso.my.gov.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه این ثبت نام تا ساعت 24 روز چهارشنبه چهارم خرداد تمدید شده است، گفت: در بحث دریافت یارانه مردم با وارد کد دستوری (#کد ملی*43857*4*) در تلفن همراه خود می توانند از وضعیت خود اطلاع کامل یابند در پیام ارسالی اگر افراد جزو یارانه بگیران نبودند می توانند به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند و برای دریافت یارانه اقدامات لازم را انجام دهند.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها در بخش دیگر با اشاره اینکه برای ثبت نام دریافت یارانه، شماره تلفن همراه باید به نام فرد متقاضی باشد، خاطر نشان کرد: برای ثبت نهایی اطلاعات؛ وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و شماره شبا بانکی نیازی لازم و ضروری است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای «حامد نجم الهدی» و «سعید توکلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع