شگفتانه های رادیو ایران در عید بزرگ مبعث

همزمان با فرا رسیدن روز 27 رجب، عید بزرگ مبعث، رادیو ایران در برنامه های مختلف به این مناسبت می پردازد.

1400/12/09
|
09:14
|

در عید بزرگ مبعث، رادیو ایران با ویژه برنامه های «ایرانشهر»، «تا بلندای حرا»، «عطر گل محمدی»، «صبح عید با شما»، «به افق نور» ، «گوهران» و«دلخنده» مخاطبان خود را در این عید بزرگ همراهی می كند.
برنامه عصرگاهی «ایرانشهر» روز دوشنبه و سه شنبه نهم و دهم اسفند ماه با پخش ترانه های شاد و موضوع دوست خوب و شادی واقعی به استقبال عید بزرگ مبعث می رود.
«ایرانشهر» این هفته به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای مهرناز فقیهی بعد از خبر ساعت 17:00 پخش می شود.
«بر بلندای حرا» ویژه برنامه ای است كه با حضور دكتر افشار مدرس و پژوهشگر حوزه و ادبیات از ویژگی های حضرت محمد(ص) می گوید.
این برنامه با اجرای حوریه صداقتی 9 اسفند بعد از خبر ساعت 23:00 پخش می شود.
«عطر گل محمدی» یكی دیگر از ویژه برنامه هایی است كه با حضور استاد محمود شاهرخی جذبه از شاعران معاصر از جایگاه حضرت رسول اكرم (ص) در شعر و ادب فارسی می گوید.
این برنامه همزمان با روز عید سعید مبعث سه شنبه دهم اسفند ساعت 8:30 پخش می شود.
« صبح عید با شما» عیدانه ای است از طرف عوامل برنامه ساز «صبح جمعه با شما» كه روز سه شنبه 10 اسفند ساعت 9:00 به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان پخش می شود.
«به افق نور» به مناسبت مبعوث و انتخاب شدن پیامبر(ص)، با حضور حجت الاسلام آتشكارا ز انتخاب كردن و انتخاب شدن می گوید .
مرضیه طبرستانی تهیه كننده این برنامه گفت: از دیگر بخش های برنامه می توان به ارتباط تلفنی با حرم امام رضا(ع) و حرم حضرت معصومه(س) اشاره كرد
این برنامه سه شنبه 10 اسفند ساعت 11:00 پخش می شود.
«گوهران» نیز در روز بعثت پیامبر به چهره پیامبر در آینه ادبیات و شعر میپرداد. این برنامه به تهیه كنندگی زهره سربازی 10 اسفند ساعت 12:40 پخش می شود.
«دلخنده» طنزی شاد و اجتماعی مفرح است كه دهم اسفند ساعت 14:40 از رادیو ایران پخش می شود

شما می توانید برنامه های رادیو ایران را بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 كیلوهرتز و تارنمای ادیو ایران www.radioiran.ir بشنوید
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع